SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

6 czerwiec . Austria . Kyokushin .

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2834

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 189 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2620
Witam . 6 czerwca w Wiedniu odbędzie się turniej międzynarodowy , wybiera się ktoś ?

Jak wiadomo jest to full contact nie zależnie od kategorii .. :/ co jest bez sensu mając w polsce ligt do 18 roku życia .

Macie jakieś rady jak dla juniora młodszego czyli mnie ;P jak się nastawić , co dopracować na treningach jeszcze i czy raczej walczyć prosto np. same ręce i mawashi czy pobawić się w jakieś ushiro itp ?

Kyoku.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35261
Jak wiadomo jest to full contact nie zależnie od kategorii .. :/ co jest bez sensu mając w polsce ligt do 18 roku życia .

To jest całkiem sensowne, raczej to że w Polsce jest light jest bez sensu

Macie jakieś rady jak dla juniora młodszego czyli mnie ;P jak się nastawić , co dopracować na treningach jeszcze i czy raczej walczyć prosto np. same ręce i mawashi czy pobawić się w jakieś ushiro itp ?
Tak mi się wydaje że tutaj jest rola twojego trenera, po prostu on widzi co Ci wychodzi najlepiej, a co powinieneś sobie odpuścić.

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 34575 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 195972
Ale w czym walczysz?

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 189 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2620
Jak to w czym walczę ? Raczej w kimonie . nie rozumiem pytania .

Kyoku.

...
Napisał(a)
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 34575 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 195972
Light czy full?

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 189 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2620
Aktualnie w light bo nie jestem jeszcze pełnoletni , jeżeli pojadę na te zawody to będę walczyć w full i stąd moje obawy .

Kyoku.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1170 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15480
Mając 3 lata stażu wątpie, żebyś ich rozbił. Nie wkręcaj się, poluj nogami na wazari. trzymaj na dystans
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 732 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8051
Ja sie wybieram w kumite -80kg.
Jako junior młodszy miałem w Wiedniu swój debiut fullowy, reprezentowałem wtey zreszta klub w którym trenujesz
Co do strategi to nikt na forum Cie nie zna, nie wie jakie masz atuty... moge Ci tylko powiedzieć że nie znając swojego przeciwnika nie warto sobie nic zakładać przed walką(nawet jeśli znasz to moesz tylko sobei zrobić lekki zarys walki bo i tak może Cie przeciwnik zaskoczyć i walzyć inaczej niż zwykle) walczysz tak jak pozwoli przeciwnik, nie w sensie tego że on Ci narzuca swój styl walki, tylko w takim że Ty dostosowujesz swój styl do jego stylu. Jak ktoś ma mocne łapy i jest wytrzymały to nie rzucasz sie z nim na wymiane, trzymasz go na dystans i kombinujesz, jeśli sie rozkula to probujesz wypolowac go na glowe... dobrze jest w czasie walki mieć dobrego sekundanta, który lepiej niż Ty widzi Ciebie i przeciwnika, może lepiej ocenic walke z zewnątrz i bez takich emocji jak Ty.
Kwestia Twojego przygotowania leży w rękach shihana Dadzibuga czy z kim tam masz zajęcia i tego jak bardzo przykładasz sie do treningów.

Ile ważysz?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 189 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2620
Trenuję u Dadzibuga .
Ważę obecnie 69 kg i taką wagę raczej utrzymam do zawodów ;P
Do treningów w mojej grupie przykładam się raczej najbardziej (średnio zaawansowana) bo przejść do zaawansowanej nie mogę bo nie odpowiadają godziny treningów .

Dzięki za odp. :)

Kyoku.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 561
Mieczykowski??????

Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 189 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2620
Możliwe , ;P a Ty to kto ?

Kyoku.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kategoria low kick

Następny temat

Bicie po głowie "ogłupiające"?

electro
Polecane artykuły