SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

6 czerwiec . Austria . Kyokushin .

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2511

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 180
Jak wam poszlo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 189 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2620
o_0 dostałem Czecha , 190cm wzrostu , brązowy pasek , pierwsze 30 sekund bardzo wyrównane , widać że parę uderzeń na żebra zaczęło go zginać , potem po ushiro geri idealnie zapunktował mnie shita w wątrobę i praktycznie po walce . Dostał wazari ale walczyłem dalej , no a potem cfaniak zaczął tylko w to samo miejsce uderzać ;P

a Tobie?

Kyoku.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 180
1 miejsce w +75 (w j. mlodszych)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 732 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8051
mtss:
no wiesz to zwyciestwo w finale to było takie troche fartem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 180
fartem to mozesz zaplodnic 80letnia kobiete...wiec nie ******* ze to byl fart
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 732 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8051
Twoim fartem było to że ja nie startowałem w Twojej kategori
Obok tytułu najlepszego zawodnika powinna być nagroda fair play to byś pewnie dostał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1170 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15480
a o co chodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 732 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8051
kolega mtss walczył bardzo ładnie, tylko w finale jego przeciwnik był niezdolny do walki bo poprostu złapał go skurcz, chłopak nic nie pił podobno cały dzień a tam ukrop był nieznośny. Chłopak padł na mate ze skurczem w dwugłowym uda, sędziowia maty i pomoc medyczna nie wiedzieli ocb a mtss zakumał jako pierwszy że to skurcz i udzielił chłopakowi pomocy, widziałem już ludzi wymiotujących na macie, klaszczących przeciwnikowi po udanej technice ale pomagających przeciwnikowi zanim sie dostanie ippon to nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 97
Szkoda że wtedy brałem prysznic i nie widziałem :)Ale i tak jeszcze raz gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 180
no wiesz to nie bylo po moim uderzeniu wiec mu pomoglem bo chcialem jeszcze powalczyc. (tzn wygladalo jakbym mu mea geri wpakowal bo on wysoko podniols noge, ale nic na 100% nie wiadomo). I wydaje mi sie ze slusznie mu pomoglem :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kategoria low kick

Następny temat

Bicie po głowie "ogłupiające"?

forma lato