Szacuny
1
Napisanych postów
712
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
3230
Siema Panowie mam 21 Lat i chciał bym się dowiedzieć cz w moim wieku można stosować ZMA z CREA... jeśli wogóle można...
jeśli tak to jakie zma radzilibyście mi kupić też z olimpu??
za szybkie odp z góry dziękuje i pozdrawiam