A czy jest taka możliwość, że zamiast zrzucić ten tłuszcz on się będzie delikatnie zmniejszał i zamieniał w mięśnie, tak bym był koksem ??? 

Ilość wyświetleń tematu: 2200

, czyli na chłopski rozum-----organizm w trakcie drastycznego odchudzania dostaje w kość, i gdy wrócisz do starych nawyków, organizm miomo tego ze nabrał wagi poprzedniej to jeszcze magazynuje dodatkowe ilości poniewaz pamięta ostatni rezim....- czyli wszystko stopniowo i powoli---najlepiej jest chudnać 0.5-1,5 kg na tydzien....wtedy wszystko bedzie szło w dobrym kierunku
Bóg dał Ci ciało, teraz zbuduj z niego zbroję...
Bóg dał Ci ciało, teraz zbuduj z niego zbroję...
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły