Witam ma takie pytanie ćwiczę na siłowni od por roku wcześniej miałem przerwę czy jeśli zacznę biegać stracę na budowie ciała chodzi mi o biceps w sumie mam 183 i 94kg i zależy mi żeby moja ręka jakoś wyglądała. Wiec czy jeśli zacznę biegać to spali mi się tłuszcz na brzuchu itd a nie stracę mięśnia? Z odzywek biorę aminokwasy
oli
Krzysztof Piekarz