SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pomocy! Jaki rower??

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2406

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 303
Witam!!
Przepraszam jesli powtarzam temat, ale naprawde sumienie szukałem i nieznalezlem niczego podobnego, przynajmniej bedacego aktualnym odzwierciedleniem rynku.
Zwracam sie z prosba o pomoc do ludzi bardziej doswiadczonych w temacie sam nie potrafie niczego konkretnego znalezc z uwagi na moja znikoma wiedze. Chcialbym kupic rower mam jakies 2500 zl.
mam 186 cm wzrostu jakies 90 kg wagi szukam roweru na srednio ciezkie terasy, polne, lesne drozki czasem cos ciezszego ... co polecacie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 296
Sam widzisz że Kross to najlepszy wybór. Sprzedawcy zachwalają to co sprzedają więc jeśli mają w ofercie meridy i kellysy to nie beda Cie przekonywac do kupna krossa. Ale to Twoj wybor

maniek85.bikestats.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1210 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18282
Polecam Kross Level A6. Ja kupiłem i jestem zadowolony a w razie pytań pisz na gg:5069706 Porozglądaj się za Krossami, polska firma ale rowery są super ! :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 28851
nie ma takiego pisania na gg, tu jest forum tu sie pisze

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 303
nikt wiecej sie nie wypowie??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 296
Ja również polecam Krossa A6. Jestem posiadaczem od 2 lat i również jestem zadowolony, a roweru nie oszczędzam - maratony mtb itp. Za taką kasę nie kupisz nic lepszego. Jeśli chodzi o wielkość ramy to myślę że 19 powinna być na Ciebie Ok. Ja mam 189 i ramę 21 ale jest troszkę za duża (choć pewniej będzie jak znajdziesz sklep lub użytkownika takiego roweru i sam się przejedziesz). Jest wiele wersji A6 więc trzeba uważać co się kupuje. Z Twoją wagą poleciłbym krossa na amortyzatorze RST Tora - tutaj masz ciekawą ofertę z tym amorem.
http://www.allegro.pl/item948088914_idzie_wiosna_kross_level_a6_super_promocja.html
Choć 2 lata temu te rowerki chodziły za 1800. Ale teraz chyba taniej się nie kupi choć możesz szukać w necie.

maniek85.bikestats.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 303
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 296
jak chcesz mieć rower ładny ale z badziewnym osprzętem to kupuj. W tej cenie kross A6 moim zdaniem to najlepszy wybór. Może nie jest najpiękniejszy ale osprzęt ma wysokiej klasy i sprawdzony.

maniek85.bikestats.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1210 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18282
Nigdy Kellys ! Zgadzam się z Mańkiem ! Za tyle kasy nic lepszego nie kupisz niż Kross..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 303
Dziekuje wam za odpowiedzi. Zwrocilem sie o pomoc tu na forum bo szukam fachowej rady. Wiekaszosc sprzedawcow mowi, ze najlepsze sa meridy i kellysy w tej cenie, chcialem porownac co na ten temat mowia uzytkownicy... Dla mnie, rower nie musi byc ladny ma sie ladnie sprawowac;)

Gdyby chcial ktos cos jeszcze dodac bede wdzieczny
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15443
Ja kupiłem Kellys Magic 2009.. Super rower! Lekki, mocny- na dobrym osprzęcie w stosunku do ceny.

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1210 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18282
Jeździłem na wielu rowerach, magicu też i powiem Ci że Kross sprawuje się o wiele lepiej. :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rolki dla kobiety :)

Następny temat

Poprawa biegów i zwiększenie siły mięśni

electro
Polecane artykuły