Witam, dopiero zaczynam przygodę z siłownią mam 23lata, waga:65kg, wzrost:173cm.
Posiadam ławeczkę (skosy + modlitewnik), sztangę prostą + lekko giętą, hantle
Chciałbym popracować nad rzeźbą i siłą, Chciałbym abyście mi coś zaproponowali, cykl tygodniowego treningu.
Z góry wielkie dzięki!
Posiadam ławeczkę (skosy + modlitewnik), sztangę prostą + lekko giętą, hantle
Chciałbym popracować nad rzeźbą i siłą, Chciałbym abyście mi coś zaproponowali, cykl tygodniowego treningu.
Z góry wielkie dzięki!
Krzysztof Piekarz