SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o ułożenie treningu.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 816

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 26 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 232
do dyspozycji mam:
-dwa hantle + obciążenie 4x5kg,
-4x2kg drążek z różnymi uchwytami:


.

Mogę ćwiczyć codziennie. Chcę zrobić masę. Przy 178cm ważę 80kg, a w pasie mam 95cm. Mam zamiar trenować wszystkie partie mięśni wraz z przedramionami i brzuchem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 457
zainwestuj najpierw w sprzęt bo naprawdę troszeczke mało tego masz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 26 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 232
Nie mam teraz funduszy na lepszy sprzęt. W tamte wakacje ćwiczyłem tym sprzętem i przybrałem około 20kg mięcha z czego pewnie 60% tłuszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 457
Przysiady ze sztangą 4s
Wiosłowanie sztangą 4s
Wyciskanie hantli na poziomej 3s
Wyciskanie żołnierskie 2s
Uginanie ze sztangą stojąc 2s

B:

MC 4s
Wyciskanie sztangi na skosie 3s
Wyciskanie hantli w siadzie 2s
Wyciskanie francuskie 2s

sztange zamień na hantle a najlepiej kup gryf na allegro za grosze po za tym obciążenie bo trzeba ciagle zwiekszać a do obecnego to mięsnie się przyzwyczają
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z szyją.

Następny temat

totalny brak efektów po 5 miesiącach biegania

WHEY premium