SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Schalke 04 - trzecia drużyna Bundesligi Video by Tomek Bo.

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2550

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 296 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6440


Cześć

Chciałem przybliżyć wam trochę drużynę Schalke 04 ,która obecnie zajmuje 3 miejsce w Bundeslidze .Wiem ,że może nie jest tak popularna jak Bajern Monachium ,ale to kultowa drużyna z ogromnymi piłkarskimi tradycjami .Chciałem wam pokazać parę filmików z trenigów Schalke ,które miały miejsce niedawno .Może nie jest to film al'a Spielberg ,ale coś tam widać .Pozdrawiam

Tomek



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 296 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6440
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 296 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6440
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 296 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6440
na końcu Video z Janem Moravkiem ,Rafinha pozdrawiam kibiców w Polsce !
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13220
eee super. A tak się właśnie zastanawiałem gdzie jest Funkymen. Schalke to świetna drużyna i świetni piłkarze. Pozazdrościć że masz możliwość oglądania treningów z bliska i rozmowę z nimi. Dobra jakość filmów.

United!! United!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 296 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6440
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 237 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1247
Dawno Cię Tomku nie było na borussia.com.pl ... ; PP a miałeś czasami ciekawe relacje z treningów BVB ... ;)

''Niektórzy uważają, że Piłka Nożna to sprawa życia i śmierci.
Ja uważam, że to znacznie poważniejsza sprawa''
''3/4 życia spędziłem na boisku, resztę zmarnowałem''

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 296 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6440
Maciej ,nadrobię to ,obiecuję
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 296 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6440


z moim przyjacielem Manuelem Neuerem - praktycznie nr. 1 w bramce Niemiec
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 237 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1247
Co do filmików to super .. widać że Magath ich nie oszczędza . W Wolsfburgu też dawał wycisk to zrobił z nimi Mistrza .. ;)

''Niektórzy uważają, że Piłka Nożna to sprawa życia i śmierci.
Ja uważam, że to znacznie poważniejsza sprawa''
''3/4 życia spędziłem na boisku, resztę zmarnowałem''

...
Napisał(a)
Usunięty przez -Baca- za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 312 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2648
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy mam szansę??

Następny temat

Pomoc w wyborze piłki na wiosne (Sztuczne boisko)

electro
Polecane artykuły