Witam, mam pewien problem, mozliwe ze juz pojawiał sie na forum. Otoz jak rano wstaje to czuje sie tak jakby ubyło ze mnie z 5 kg:P Nie wiem czym to jest spowodowane.
Ostatnio nawet na probe na sam sen wzialem 50g gainera pozniej wypilem 3 szklanki wody i nic chyba nie pomogło.
Macie jakies porady?
Pozdraiwam
Ostatnio nawet na probe na sam sen wzialem 50g gainera pozniej wypilem 3 szklanki wody i nic chyba nie pomogło.
Macie jakies porady?
Pozdraiwam
Krzysztof Piekarz