Usłyszałem ostatnio że biorąc kreatye+amino lepiej będzie mi się wchłaniać kreta ? Jakbym usłyszał to od pierwszego lepszego kogoś to niewziołbym tych słów gdzieś w umysł, a usłyszałem to od bardzo doświadczonego człowieka w tych sprawach? Więc sam nie wiem gdzie mam szukać prawdy ;) prosiłbym kogoś aby wypowiedział sie na ten temat.
A i przy okazjii
Mam troche kasy i chciałbym zainwestować to w suple zawsze na 1 miejscu jest dla mnie zdowie, także niechce testować na sobie nowości. Utarte formy mile widziane. Narazie uzupełniam diete WPC
staż na siłowni 1 rok lat mam 16. Cel- masa. Wiadomo HMB, glutaminy itp g**** dają. Najelpszy zestaw ? Kreatyna- mono i .... ?
A i przy okazjii
Mam troche kasy i chciałbym zainwestować to w suple zawsze na 1 miejscu jest dla mnie zdowie, także niechce testować na sobie nowości. Utarte formy mile widziane. Narazie uzupełniam diete WPC
staż na siłowni 1 rok lat mam 16. Cel- masa. Wiadomo HMB, glutaminy itp g**** dają. Najelpszy zestaw ? Kreatyna- mono i .... ?
Krzysztof Piekarz