Aha ,mam jeszcze jedno ostatnie pytanie ,odradzacie mi kretę na sam początek ze względu na mój mały staz a co za tym idzie niską jakościa treningów ,czy moze chodzi tutaj bardziej o organizm który mógły nie bym przystosowany do takich specyfików w tak niskim stopniu zaawansowania.??
PS: Sumując mój staż treningowy to 9 msc(oczywiście nie uwględniając przerw spowodowanych kontuzjami)
PS: Sumując mój staż treningowy to 9 msc(oczywiście nie uwględniając przerw spowodowanych kontuzjami)