Po siłowni, o siłowni

Ilość wyświetleń tematu: 54130

...
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Marek Plawgo (Warszawianka) zajął w biegu na 400 m trzecie miejsce w swej serii eliminacyjnej i awansował do sobotnich półfinałów 9. halowych mistrzostw świata w lekkiej atletyce w Birmingham.

Plawgo uzyskał czas 46,33. Zwyciężył Brytyjczyk Daniel Caines - 45,85 (najlepszy wynik kwalifikacji) przed Amerykaninem Tyree Washingtonem - 45,90.

Wcześniej na tym samym dystansie startowała Grażyna Prokopek (AZS AWF Gdańsk), która także uplasowała się na trzeciej pozycji, awansując do półfinału. Wynikiem 52,72 ustanowiła rekord Polski

Pozdro - Tomek - aktualn, ogólnorozw, hobby, strong
تحية , كل شخص

"Aktualności" - Dział ten nazywam od 19.2.03 pustynią SFD

Pozdrawiam - Tomek

...
W drugiej półfinałowej serii biegu na 200 m kobiet 9. halowych mistrzostw świata w lekkiej atletyce w Birmingham, Amerykanka Michelle Collins uzyskała najlepszy w tym roku czas na świecie 22,31.

Przez kilka minut najlepszy wynik na świecie należał do Francuzki Muriel Hurtis, która w pierwszej serii półfinałowej 200 m przebiegła w 22,49.

...
Obaj Polacy startujący w biegu na 1500 m nie zdołali awansować do finału 9. halowych mistrzostw świata w lekkiej atletyce w Birmingham. Mirosław Formela zajął w eliminacjach szóste miejsce, a Zbigniew Graczyk siódme.

Formela (Sporting Międzyzdroje) czasem 3.40,89 ustanowił rekord życiowy (poprzedni wynosił 3.42,68), natomiast Graczyk (AZS AWF Gorzów) uzyskał wynik 3.49,39.

...
Wioletta Frankiewicz-Janowska (STS Skarżysko) zajęła w biegu na 3000 m siódme miejsce w swej serii eliminacyjnej (9.09,27).

Polka nie awansowała do finału 9. halowych mistrzostw świata w lekkiej atletyce w Birmingham

...
W pierwszym dniu 9. mistrzostw świata w lekkiej atletyce, w hali w Birmingham wystąpiła piątka Polaków. Grażyna Prokopek czasem 52,72 ustanowiła rekord kraju na 400 m.

...
Mistrzyni świata juniorek i mistrzyni Europy seniorek w siedmioboju, 20-letnia Carolina Kluft sprawiła w pierwszym dniu 9. halowych mistrzostwa świata w lekkiej atletyce w Birmingham sporą niespodziankę.

...
Złoty medal 9. halowych mistrzostw świata w lekkiej atletyce w Birmingham w biegu na 60 m mężczyzn zdobył 20-letni Amerykanin Justin Gatlin, srebrny Kim Collins z Saint Kitts i Nevis, a brązowy Brytyjczyk Jason Gardener.