KLATA:
1. Wyciskanie hantli płasko z łączeniem hantli w górnym punkcie 9,7,12,12 21kg/21kg/18kg/18kg
2. Wyciskanie sztangi skos w górę 12/10/8/6 (ciężar bez sztangi, ktróa waży około 10kg) 10kg/15kg/20kg/15kg
3. Rozpiętki płasko 12,12,12,12 5kg na łapę
BICEPS:
1.
Uginanie ramion ze sztangą 12,10,7,10 /(ciężar bez sztangi o wadze 4kg) po 5 kg w każdej serii
2. Uginanie ramion młotkowo naprzemianstronnie młotkowo 12/12/12/12 5kg na łape w każdej serii
3. Uginanie ramienia o kolano 12,12,12,12 po 5kg w każdej serii
PRZEDRAMIĘ:
1. uGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ PODCHWYTEM 12/10/7 ciężąr bez sztangi 10kg w każdej serii
2. Uginanie podchwytem 10/10 1gryf o wadze 10kg
KOMENTARZ:
1. Dobre czucie w mięśniach, technika w miarę ok. A progresji nie było, tlyko tak chaotycznie z powtórzeniami, bo odpowiednie hantle z początku zajete, ale udało mi się w sumie w dwóch pierwszych seriach wrzucić o 3kg większy ciężar niż tydzień temu ;)
2. Miał być skos w dół, ale non-stop był zajęty ;( poszło w miarę, ale ciężar raczej taki sam, jak wcześnej ;( technika średnio, ale czucie dobre.
3. POszło nadzwyczaj dobrze! Pęłne czucie, bdb technika, tlyko mogłem większy ciężar ;(
BICEPS:
1. POszło średnio, technika good, czucie średnio, ciężar niestety tak jak tydzien temu ;(
2. Pierwszy raz wykonywałem, wiec technmika przyjdzie z czasem, ale źle nie było.
3. Trochę lepiej niż tydzień temu tzn. lepsze czucie ;p Ale ciężar dałęm ten sam, choć mógłbym większy.
PRZEDRAMIĘ:
1. Gładko ;p
2. j/w
KOMENTARZ:
Trening mało męczący i chaotyczny. Było tłoczno i nieraz przwa musiała być za krótko lub za długa ;( POmpa słaba ;( Ej ja zawsze czuje, że moj biceps, ba wszystko mięśnie raz są większe, a raz mniejsze... NA zdjęciu są małe mięśnie, w lustrze nieraz wieksze nieraz mniejsze... O co chodzi??? i w ogóle mam wrażenie, że moje mięśnie są mniejsze niż wcześniej...