SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DOBERMAN`S AGGRESSIVE DWUSTRONNA "Nordicdivision/Morro"

temat działu:

Targowisko

Ilość wyświetleń tematu: 3117

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 272
Sprzedam:
"Oryginalna bluza DWUSTRONNA z kapturem, firmy "Doberman`s Aggressive". Z jednej strony motyw "NORDIC DIVISION", z drugiej bluzo-kurtka morro z małym logo na piersi! Po stronie "NORDIC DIVISION" konkretne napisy z przodu i na kapturze, mały nadruk na plecach, kilka metek m.in. na dole, na boku, na kapturze i w środku. Do tego sznurek ściągający kaptur z nazwą firmy. Produkt zaspokoi wymagania najbardziej wymagających klientów!" Używana. Prana cztery razy. Stan Określam na bardzo dobry. Bez żadnych dziur i plam. Rozmiar L.
Sprzedaję z powodu doboru złego rozmiaru.
Wszelkie pytania proszę kierować na gg: 5142597.

Cena: 90zł do negocjacji ;)

Zdjęcia bluzy i tabela rozmiarów. POLECAM:
http://www.skleptmk.pl/doberman-s-aggressive-dwustronna-nordicdivisionmorro-cat-163-id-179.aspx

...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 272
no dobra, cena do dużej negocjacji

...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44268
real fotke moge?? ile masz wzrostu ??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 272
wzrostu mam 180. fotki mam.
pisz jak coś na gg 5142597


Zmieniony przez - taak w dniu 2009-11-19 16:25:10

...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprzedam/zamienie nokie 6288

Następny temat

CIPO & BAXX Sweterek - XL

electro
Polecane artykuły