SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Naciągnięcie wiązadeł bocznych (kolano)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90
Witam, mam mały problem. Wydaje mi się, ze naciągnąłem wiązadła boczne. Objawiło się to tym, że po treningu (piłka nożna) odczuwałem lekki ból grając oraz przy wchodzeniu i schodzeniu po schodach w okolicach bocznych oraz boczno-dolnych rzepki. Zrobiłem sobie tydzień przerwy, nie wyleczyłem się do końca (doświadczenie empiryczne) więc zrobiłem jeszcze tydzień przerwy i zastosowałem maść (ketoprom).

Już zaczynam normalnie trenować, jednak ból się po treningu powtarza (już po dniu go nie ma). Trener powiedział, zebym trenował nogi na siłowni, okładał kolano lodem po treningu i stosował maści. Jaką maść polecacie, może ktoś miał taki problem? Co z bieganiem etc.?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22028
.

Zmieniony przez - pilarson w dniu 2009-11-18 15:03:03
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EKG wysiłkowe - ktoś robił?

Następny temat

Kreatyna a wapnienie chrząstek i kości

electro
Polecane artykuły