SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uszkodzenie wiązadeł pobocznych kolana?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5507

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 93
Cześć, około miesiąc temu zaczęło mnie bolec kolano od strony wewnętrznej ból był bardzo niewielki, właściwie nie przeszkadzał mi w treningach, w czwartek dostałem dość mocno piłką w lewe kolano, po jakimś czasie od wewnętrznej strony kolana po boku ukazał się krwiak który nie schodzi po dziś dzień.

Byłem wczoraj u ortopedy, który tam pomacał te kolano i stwierdził że to zwykły siniak. Objawy to głównie lekki ból przy prostowaniu albo zginaniu kolana oraz właśnie krwiak, obrzęku nie ma, dam rade podbiec, chodze też bezproblemowo. Myślicie, że to może być zwykłe zbicie czy powinienem udać się jeszcze raz do innego ortopedy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
Raczej jest to zwykłe zbicie, jednak jeśli masz obawy to możesz udac się ponownie do ortopedy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Efedryna a zatkany nos

Następny temat

Problem z regeneracją

Wiecej