SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Wzrost i Drzemka pomocy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1599

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91
Witam, mam 16 lat i 169 wzrostu, moj ojciec ma 175 a brat 176, matka 164 a siostra 170. Martwie sie ze juz nie urosne.. dlatego mam pytanie, poniewaz chcialbym zaczac robic drzemki po poludniu i zapewne w nocy jezeli poloze sie tak jakz wykle tj. 22 to zasne gdzies okolo 23,24 przez drzemke, czy lepiej drzemac po poludniu czy chodzic spac jak spalem? a moze przyzwyczaje sie po pewnym czasie i bede zasypial wraz z drzemka po poludniu o 22?

z gory dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21060 Napisanych postów 71746 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 577368
Jak na swój wiek ma dobry wzrost.
Możesz spróbować przysypiać w dzień do 30 minut jeśli masz taką potrzebę.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91
wypowiadajcie sie !
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 154 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5895
Krzykacz Tobie już odpowiedział. Sądzisz, że jak będziesz chodził wcześniej spać to urośniesz?-Jak genetyka zdecyduje to urośniesz.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 128 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5883
nie masz co sie martwic ja w wieku 16 lat mialem okolo 165 teraz mam 21 i 178 ;] wiec masz jeszcze czas matke oszukasz ojca oszukasz genetyki nie oszukasz ;]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91
a czy miales wtedy duze owlosienie na nogach i udach? ja mam i na jajkach i na pupie niestety... i zaczynaja mi wloski rosnac na mostku i brzuchu. Ile wzrostu maja twoi rodzicie?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91
.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skolioza

Następny temat

Naderwanie włókien mięśniowych

electro
Polecane artykuły