zadne badanie nie potwierdza twoich obaw co do bialka, a i wiele wskazuje na to ze nasi przodkowie zywili sie glownie bialkiem. Zauwaz ze np. Eskimosi zywia sie tez glownie bialkiem i tluszczem zwierzecym, rowniez dla licznych plemion pasterzy z Azji mieso jest podstawowym pokarmem i wszystko wskazuje na to ze sa zdrowsi niz niz nasze spoleczenstwo. To co cie obciaza to cukier, szczegolnie cukier prosty
Jak chudniesz to naturalna koleja rzeczy miesnie sa bardziej widoczne, wiec jak cie miesnie u kobiet nie kreca to nie odchudzaj sie
Jak chudniesz to naturalna koleja rzeczy miesnie sa bardziej widoczne, wiec jak cie miesnie u kobiet nie kreca to nie odchudzaj sie

