SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

RÓŻNE OPAKOWANIA!!???!!!

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1541

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3595
Witam wszystkich

Mam pytanie odnośnie produktu nitrobolon enrgizer,zakupiłem dwie puszki w zupełnie innych sklepach rożnią się jednak one wizualnie,możliwe ze jedna z nich to słabsza wersja badz podrobka?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7613
Vital pak jak najbardziej bije na lep wszystkie zestawy witaminowe ...
Ale produkty typu TITAN czy WHEY genic swietne suplementy ale skad tak duza cena???
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 84652
ale gdzie i w czym się one różnią?

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3595
Kolory pogróbione czcionki eNd_ przypatrz się dobrze.....
-chocby napis na dole Hardcore Pre Workout Energy For Size.... na jednej zółte obramowanie i jest biały na drugiej srebrny na niebieskim tle..
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 84652


być może jeden jest troszkę starszy, a producent w tym czasie minimalnie zmienił szatę graficzną

może jednemu się troszkę wyblakło, bo był magazynowany w różnych warunkach

nikt nie wałuje supli, a już tym bardziej nie nowych w sklepach

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 36673 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 115972
szaty graficzne produktów co jakiś czas są "podrasowywane"
stąd te zmiany

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30940
tak offtopem nie latwiej bylo kupic 1 opakowanie 1100g? :) taniej i nie byloby problemu z roznymi pudelkami =D

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1158 Wiek 49 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2872
Na chwile obecną wiele produktów z firmy Trec Nutrition zmienia sie odrobine, czasami równiez design jak w przypadku CFMki. No coz firma jest pewna tego co jest w srodku, zatem zabrala sie za zewnetrzne poprawy.

E&M Partners Ltd(Vitamin - ShopAcocks Green & Handsworth), CHINESE TATTOO Studio Handsworth

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3595
Smak wygląd proszku itp identyczne środkowa zawartośc nie rozni się niczym po za jednym :) po puszcze z prawej strony miałem większą pompe ale to byc moze ze brałem ją jako pierwszą nie wiem w kazdym badz razie DZIĘKI za rozwianie moich wątpliwości..

POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3595
erniiii - nie kupiłem odrazu duzej puchy poniewaz chciałem zobaczyc jakie to ma działanie i tak mnie pierdykło ze zaraz poleciałem po drugą :D:D:D ta po prawej zakupiona we Wrocławiu druga Poznań tak na marginesie....
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 36673 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 115972
no bo NitroE to bardzo dobry produkt
nie ustępuje wielu innym z USA

Zmieniony przez - King_Odin w dniu 2009-10-06 13:20:55

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1158 Wiek 49 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2872
osobiscie nie widze roznicy wsrod produktow trec a usańskimi, trekowskie bywaja czestokroć lepsze, ZMA trec - spie znakomicie Universal - wybudzam sie. tribulon trec 1560mg w szocie, universal duzo mniej itd itd Animal cuts zrobił mniej roboty dla mnie niz LIPO PACK, czasami pewnych produktow nie ma jak GABA czy cos w tym stylu, ale...

E&M Partners Ltd(Vitamin - ShopAcocks Green & Handsworth), CHINESE TATTOO Studio Handsworth

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

Kreatyna

Następny temat

AAKG trec oszustwo?

electro
Polecane artykuły