Nie wiedziałem w którym dziale to zamieścić. Otóż mam drobny problem. Jakieś 5 miesięcy temu rozpocząłem ponownie treningi. Natomiast od tygodnia na rękach i nogach ni stąd ni zowąd zaczęły pojawiać się siniaki. Najdziwniejsze jest to, że pojawiają się one na żyłach, tzn. w miejscach gdzie biegną żyły. Nie uderzyłem się ani nic. One pojawiają się same. Czy to powód do niepokoju, czy raczej nie mam się czym przejmować?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Napisał(a)
Zdecydowanie powód do niepokoju. Może to być skaza krwotoczna , jakiś zespół albo jeszcze inne cholerstwo. Idź do lekarza.
...
Napisał(a)
Masz "rozrzedzoną" krew. Warto wybrać się do lekarza,żeby sprawdzić zawartość płytek krwi w krwi. Poza tym może niedobór witaminy K? Warto byłoby zrobić chociaz podstawowe badania krwi.
Feel the pain and do it anyway...
Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html
...
Napisał(a)
Można podejrzewać kilka spraw...
Jak na tą chwilę jednak nie ma co się zamartwiać na zapas bez badań, diagnozy lekarskiej.
Postępuj jak napisał mcmd.
Jak na tą chwilę jednak nie ma co się zamartwiać na zapas bez badań, diagnozy lekarskiej.
Postępuj jak napisał mcmd.
doping & zdrowie
...
Napisał(a)
Mam dokładnie to samo co Martainn. Wznowiłem treningi po dłuższej przerwie i zauważyłem że wyskakują mi siniaki i robią się na żyle, wczuwam ręką takie zgrubienie. Jak możesz to napisz co z tym zrobiłeś.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Zatrzymajmy wariactwo tarczycowe!!!!!
Następny temat