SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siniaki, ból mięsni

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 559

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 671 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5808
Witam,

Trenuje zapasy i bjj. Wrociłem teraz po 2 miesiecznej przerwie po złamanej ręce. Po pierwszych 3 treningach wyskoczyly mi ogromne sińce na nogach - wiadomo nie było kopnięć uderzeń więc musi to być ogolnie od kontaktu moze jakies zbicia - ale naprawde jest ich dużo i wydaje mi sie ze brakuje mi jakis witamin. Miał ktos kiedys cos takiego?

Druga sprawa to ból męśni rąk. Troche przedramiona bolą i napewno mocno okolice łokci troche powyżej. Bolało jeszcze przed złamaniem ręki i nagle pojawiło się jakos w maju choć już długo trenuje zapasy - głównie wlasnie przy cwiczeniach tej płaszczyzny mnie boli.

Łączy się to jakoś? Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc bo pamiętam że ból rąk był okropny juz w połowie treningu a czuje ze po 2 miesiacach przerwy powoli się znow zaczyna :/

makro sie liczy!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 19692 Napisanych postów 67356 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 560858
Zacznij od podst bad lab:

Morfologia,
Rozmaz,
OB,
CK,
CRP,
ASO,
Jonogram,

Jeśli wyjdą dobrze, masz pewność, że nic poważnego się nie dzieje a sytuacja wynika czysto z urazów.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapalenie Achillesa? Jak długo może trwać?

Następny temat

Solaren

whey deli