Witajcie. Po dluzszej przerwie postanowilem zglosic sie tutaj po porade. Chcialbym znow zaczac cwiczyc. Mialem przerwe ok. 4 miesiecy i chcialbym wrocic znow do cwiczen. Z przyrzadow do cwiczen jedynie mi zostaly dwie hantle po nakladzie 10kg na jedna. Mam do wydania okolo 400zl na jakis osprzet. Nie bawie sie w odzywki i inne tego typu specyfiki. Mam 179 cm wzrostu i 74kg wagi. Z gory dzieki za odpowiedzi :)
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 16
Waga: 74
Wzrost: 179
Cel treningowy: rzeźba klatki piersiowej, bicepsów i tricepsów
Staż treningowy na słowni: około 6 miesiecy
Uprawiane inne sporty: piłka nożna, siatkowka, tenis
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztangielki (zamiar zakupu sprzetu)
Dieta: nie mam
Przeciwskaznania medyczne: nie
Zażywane suplementy: nie
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 16
Waga: 74
Wzrost: 179
Cel treningowy: rzeźba klatki piersiowej, bicepsów i tricepsów
Staż treningowy na słowni: około 6 miesiecy
Uprawiane inne sporty: piłka nożna, siatkowka, tenis
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztangielki (zamiar zakupu sprzetu)
Dieta: nie mam
Przeciwskaznania medyczne: nie
Zażywane suplementy: nie
Krzysztof Piekarz