SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Visaxinum

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 48699

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3
Ej no przepraszam bardzo, ale to nie była żadna reklama. Poleciłam tylko to co sama stosuję, gdybym napisała używajcie Visaxinum bo to działa na wszystko itp. itd. to też uważalibyście to za reklamę? Wątpię, bo temat był o tym czy te tabletki rzeczywiście działają Więc jeśli ktoś mówi, że moja wiadomość to reklama to nich pousuwa od razu wszystkie pozytywne wiadomości na temat owych tabletek bo to w takim razie również są reklamy.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16683
ale to nie jest temat o garnierze, ani o kosmetykach do pielegnajci, a ty zarejestrowalas sie i wyslalas tylko jeden post
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10408
na mnie nie działa - może początkowo przez pierwszy miesiąc efekty były minimalne, po prawie 2,5 miesiąca wszystko wróciło do normy
W moim przypadku wyrzucone pieniądze (tak samo Face OK). Warto spróbować wszystkiego. Nie obciąża organizmu więc kwestia wydania kilku złotych. Te tabletki przybliżymy mnie jedynie nieco do ponownym myśleniu o izoteku.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4077
mnie tak samo nie pomagało, markteingggggg :(
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69
Ja jeszcze do niedawna miałem problemy z trądzikiem.

Dermatolog na noc zapisał mi maść Duac, na dzień żel Clindacne. Dodatkowo, kupiłem sobie Visaxinum. Z twarzy dość mocno zasyfionej miałem praktycznie czystą. Od mniej więcej 3-4 tygodni przestałem zażywać Visaxinum (skończyło mi się opakowanie i nie mogę znaleźć w żadnej aptece więcej) i zauważyłem, że pojawiło mi się nieco więcej wyprysków, niż było podczas kuracji.

Na mnie ten preparat działa.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4
Witam,

Co do tych tabletek.

Opakowanie, i chwytliwa nazwa przyciągają do zakupu. Aczkolwiek wiele osób się waha czy je zakupić. Lek na jednego/dną może działać bardzo dobrze, a na drugiego/gą źle. Jeżeli nie jesteś pewien/pewna to nie kupuj. :)

A teraz mój przypadek. Tabletki polecił mi dobry znajomy, który mówił, że jest to "lek cud" - więc postanowiłem zapytać lekarza Dermatologa, czy warto to zakupić. Po długiej rozmowie, postanowiliśmy spróbować. Tabletki biorę od 1 tygodnia, i mogę Wam powiedzieć, z ręką na sercu, że Mnie akurat pomaga. Cera jest oczyszczona, gładka a wszystkie "pryszcze" po prostu odpadają. (Tak odpadają, jest to proces, w którym lek wysusza miejsce, które jest zainfekowane, a naskórek po prostu odpada. :) )

Reasumując, przed kupnem radzę skontaktować się z lekarzem dermatologiem.

Pozdrawiam
Adrstalik
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 490 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30846
Podejzewam że jak ktoś ma genetycznie coś z trądzikiem to za dużo mu to nic nie da chodz moge się mylić,myśle że mi może pomóc bo mam trązik po sterydowy i tak sobie myśle że mam zanieczyszczony organizm toksynami.Też będe próbował i napisze czy klepią %)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30
Odnośnie tych tabletek Visaxinum to ja je brałam i jakiś specjalnych efektów nie zauważyłam, może moja skóra na twarzy była troszke mniej tłusta. Ale może kumu innemu pomoże bardziej bo to dużo zależy od ceri i od jej pielęgnacji :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
Zgadzam się, na każdego wszystko działa inaczej. Z Sensilabem Cerin jest tak, że powinno się go stosować po jedzeniu a nie przed. Wtedy nie jest niedobrze. A Cerin działa na mnie super, cera jest czysta i promienna.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kosc krzyzowa ustawiona poziomo po upadku

Następny temat

bolą mnie więzadła w miesniach naramiennych przy cwiczeniach

electro
Polecane artykuły