Szacuny
0
Napisanych postów
1024
Wiek
32 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
18640
Jestem początkujący.... w sumie przez te parę miechów ćwiczyłem , ale to nic bo bez diety i ogarniętego treningu już nie mówiąc że miałem tylko ławkę i gryfy :X
Spróbuje tym treningiem który poprawił mi Morales_37 ( za co bardzo dziękuje )
Na zmianę treningu przyjdzie czas :)
Szacuny
6
Napisanych postów
2196
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
27667
jak jesteś początkującym to tym bardziej odrzuciłbym izolacje do minimum a zajął bym się samymi ćwiczeniami złożonymi. Plan rozpisany przez M.R jest dla początkujących więc nie widzę przeciwskazań.