SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

problem sz proteo-system

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1004

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Wiek 30 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3796
Dzisiaj rozpocząłem 2 tydzień treningu metodą Lafaya, nie mam już zakwasów, bo przerwałem trening w środę. Mam jednak nadal problem z ćwiczeniem A1. Wcześniej na 1 treningu wykonałem 10 powtórzeń, ale wtedy miałem wężej ustawione ręce. Czy wtedy jest łatwiej? Z innymi ćwiczeniami jest lepiej, ale oprócz pleców. Mam problem z ćwiczeniem C1 bo nie podciągam się do końca bo wtedy wykonałbym tylko 1 powtórzenie! Co robić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 521 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16469
C1 zamień na C4 lub C5 skoro nie możesz go wykonać.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Wiek 30 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3796
przepraszam chodzi o c4!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 521 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16469
kontynuuj trening na 1 poziomie, z czasem będzie coraz lepiej. Możesz sobie pomagać pchając klatkę w stronę drążka.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Wiek 30 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3796
a co z tymi pompkami?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 521 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16469
pompeczki z rozstawem troche większym niż szerokość barków. W zależności od szerokości rozstawienia rąk trenujesz inne mięśnie. Pompki z mniejszym rozstawem rąk są w kolejnych etapach treningu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1019
ja bym ci radzil potrenowac troche jakims slabszym planem

go hard or go home!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Wiek 30 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3796
dobra wiem co się stało. Na pierwszym treningu kiedy zrobiłem te 10 powtórzeń to opuszczałem się wyżej, teraz do tego wróciłem i wykonałem 8 powtórzeń, bo opuszczałem się jeszczę trochę za nisko.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan treningu dla osób srednio zaawansowanych w domowych warunkach

Następny temat

Czy warto?

electro
Polecane artykuły