Zaczołem ćwiczyc 2 lata temu i cwiczylem sama sztanga i wyciskalme cialge na klate.Dzis mam dobrze wyrzezbiona klate ale niestety mam malo w bicu zastanawiam sie czy moge to zmienic by wielkosc mojego bica wzrosła chce aby bic wygladal rownierz dobrze jak klata.wazne 65 kg biore gajnera,bcca na przyrost masy i chce uzyskac jakis rezultat w bicu.Jakies dobre i efektowne cwiczenia mi pomoga?
Moje życzenia sa piekne jak marzenia lecz moje marzenia sa nie do spełnienia
Krzysztof Piekarz