SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Zawody Strongman Świebodzice 26.07.2009

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2671

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 405


W imieniu organizatorów zapraszam na zawody.

To jest hardcore,to jest Animal...wytrzymasz!?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 376 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14422
a z chęcią wpadnę popatrzeć, to jest ta sama impreza co była w tamtym roku w Świdnicy czy u mnie w mieście też będzie??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 114 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9512
tez raczej wpadne

moc i sila

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 69593
No to jedziemy

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 405
Zapraszam wszystkich serdecznie Powiem tylko,że prawdopodobnie będe jednym z sedziów

To jest hardcore,to jest Animal...wytrzymasz!?

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 114 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9512
dzaro1991 a masz moze liste startujacych?

moc i sila

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 405
Nie mam,ale wiem,ze bedzie mocna ekipa

To jest hardcore,to jest Animal...wytrzymasz!?

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 69593
Del, może się ustawimy i jedziemy?

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 114 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9512
oczywiscie
jak pogoda bedzie to na 100% bede

moc i sila

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MP Strongman Malbork 29.08

Następny temat

ściskacz vs kortówka

electro
Polecane artykuły