...
Witam wszystkich fanów siatkówki. Zwracam się z prośba o rozwiązanie ważnego problemu.Gram w siatkówke od 3 lat amatorsko mam 16 lat,178 wzrostu,mój skok dosiężny wynosi ok 65 cm,ale co mi po jumpie skoro nie mogę trafić nigdy czysto w piłke zawsze mi gdzieś schodzi i to nie jest atak,tylko lekkie obicie.Duże problemy sprawia mi zagrywka z wyskoku.Proszę o rady ,np jakie ćwiczenia mam zrobić na polepszenie techniki układ ręki itd.Z góry dziękuje i czekam na wasze rady !
...
https://www.sfd.pl/Atak_w_Siatkówce_-_czyli_co_i_jak_-t451057.html
poczytaj ten temat
Zmieniony przez - wikt w dniu 2009-06-24 16:04:33
poczytaj ten temat
Zmieniony przez - wikt w dniu 2009-06-24 16:04:33
W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...
...
Prosta ręka i mocny wymach
Niektóre dzieci mają nawyki zamykania ręki w pięść podczas ataku
Jest to wielki błąd
Należy wyprostować rękę jak i dłoń :P
Prosta ręka = Większy zasięg w ataku
Wiele lat trenowałem siatkówkę (z sukcesami i nielicznymi porażkami
), lecz miałem ciężki nawyk przy ataku zawsze zginałem rękę, na szczęście mój problem rozwiązał mój trener
Nakładając na rękę pas :P Który uciskał rękę (nie dało się jej zgiąć), ale pomogło 
Niektóre dzieci mają nawyki zamykania ręki w pięść podczas ataku
Jest to wielki błąd
Należy wyprostować rękę jak i dłoń :P
Prosta ręka = Większy zasięg w ataku
Wiele lat trenowałem siatkówkę (z sukcesami i nielicznymi porażkami
), lecz miałem ciężki nawyk przy ataku zawsze zginałem rękę, na szczęście mój problem rozwiązał mój trener
Nakładając na rękę pas :P Który uciskał rękę (nie dało się jej zgiąć), ale pomogło 
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
