SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Siatkówka-ułożenie- ręki atak

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1742
fota instruktazowa





Zmieniony przez - -Zibo- w dniu 2008-05-31 18:54:29
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 120
Witam wszystkich fanów siatkówki. Zwracam się z prośba o rozwiązanie ważnego problemu.Gram w siatkówke od 3 lat amatorsko mam 16 lat,178 wzrostu,mój skok dosiężny wynosi ok 65 cm,ale co mi po jumpie skoro nie mogę trafić nigdy czysto w piłke zawsze mi gdzieś schodzi i to nie jest atak,tylko lekkie obicie.Duże problemy sprawia mi zagrywka z wyskoku.Proszę o rady ,np jakie ćwiczenia mam zrobić na polepszenie techniki układ ręki itd.Z góry dziękuje i czekam na wasze rady !
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 34677 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 434573
https://www.sfd.pl/Atak_w_Siatkówce_-_czyli_co_i_jak_-t451057.html

poczytaj ten temat

Zmieniony przez - wikt w dniu 2009-06-24 16:04:33

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33
Prosta ręka i mocny wymach
Niektóre dzieci mają nawyki zamykania ręki w pięść podczas ataku Jest to wielki błąd Należy wyprostować rękę jak i dłoń :P

Prosta ręka = Większy zasięg w ataku

Wiele lat trenowałem siatkówkę (z sukcesami i nielicznymi porażkami ), lecz miałem ciężki nawyk przy ataku zawsze zginałem rękę, na szczęście mój problem rozwiązał mój trener Nakładając na rękę pas :P Który uciskał rękę (nie dało się jej zgiąć), ale pomogło
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Straż pożarna ważne

Następny temat

brak hamulcow(marka hamulcow MAGURA)

electro
Polecane artykuły