W tej chwili układam sobie dietę na masę. Rano jem mleko + płatki owsiane + olej lniany + proteina z mlekiem (i suplementy - ale to nie jet temat tego postu). Wszyscy wiemy ze mleko posiada laktoze. Chciałbym się dowiedzieć, np. jesli przygotowuje sobie proteinke przed snem czy lepie rozrobic ja z woda (smak ochyda) czy na mleku. Ale jak wspomniałem mleko posiada laktoze i chyba na noc nie jest wskazane. Czy mleko oprocz sniadania takze dodawac do gainerow, koktajli proteinowych w ciagu dnia czy tylko mleko pic rano. Rano z proteina i ze sniadaniem wypijam około 0,7 litra 0,5% mleka. Mysle, że jest to ważny temat, bo dużo ludzi się nad tym zastanawia. Zostawiam wam to do przedyskutowania.
Jeżeli mój artykuł Ci się spodobał, pomoże ci - wynagrodź mnie sogiem. Kliknij w prawy dolny róg mojej wypowiedzi. Dzieki
Jeżeli mój artykuł Ci się spodobał, pomoże ci - wynagrodź mnie sogiem. Kliknij w prawy dolny róg mojej wypowiedzi. Dzieki

Krzysztof Piekarz