wojtt9, no po coś to więzadło jest w tym kolanie...wiec pewnie tak
...
Misztan - rehabiliatcja jak najbardziej glownie cwiczenia... zapewne przykurcze sciegien sie porobily no i 4glowy a fizjoterapia to tylko dodatek! pozdrawiam
"daj mi noge, daj mi noge daj mi noge, bo bez nogi, bo bez nogi zyc nie moge" :)
...
W listopadzie 2007 na treningu piłki nożnej , nieszczęśliwie upadłam
. Miałam USG ( nic nie wykazało ) oraz rezonans magnetyczny , który wykazał : zerwane więzadła boczne , uszkodzoną łękotkę... Spędziłam kilkanaście godzin na rehabilitacji , jednak bez żadnego skutku. Kolano wciąż mnie boli. Ortopeda powiedział , że mogę pomarzyć o ponownym graniu w piłkę , wydaje mi się że nie ma do końca racji. Czy nie dało by się tego zoperować?!
Są jakieś szanse , abym mogła uprawiać ten sport? Chciałabym pójść na AWF...
PROSZĘ O POMOC!!! ;)
. Miałam USG ( nic nie wykazało ) oraz rezonans magnetyczny , który wykazał : zerwane więzadła boczne , uszkodzoną łękotkę... Spędziłam kilkanaście godzin na rehabilitacji , jednak bez żadnego skutku. Kolano wciąż mnie boli. Ortopeda powiedział , że mogę pomarzyć o ponownym graniu w piłkę , wydaje mi się że nie ma do końca racji. Czy nie dało by się tego zoperować?!
Są jakieś szanse , abym mogła uprawiać ten sport? Chciałabym pójść na AWF...
PROSZĘ O POMOC!!! ;)
...
zmien ortopede, wydaje mi sie ze nie masz az tak powaznego urazu zeby nie dalo sie czegos z tym zrobic. Nie wiem jak wyglada rekonstrukcja wiezadla bocznego ale da sie napewno. Lakotka to pic na wode, po wycieciu kawalka wraca sie po 2 tyg do sportu 

Sky is the limit!
http://www.sfd.pl/Indywidualne_Sporty_Ogólnorozwojowe-f101.html zapraszam
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!