Mam pytanie czy ma ktoś możliwość sprowadzenie butów z zagranicy. Chodzi mi konkretnie o buty reebok sir jam mid.
http://www.reebok.com/PL/#/product?modelId=30034797&articleId=R268871
Chodzi mi dokładnie o te co wyżej podałem. tutaj kosztują 300 zł. Strasznie mi się podobają więc może ktoś by miał jak sporwadzić.
Jak tak to proszę pisać na e-maila: [email protected]
lub GG: 9935178
http://www.reebok.com/PL/#/product?modelId=30034797&articleId=R268871
Chodzi mi dokładnie o te co wyżej podałem. tutaj kosztują 300 zł. Strasznie mi się podobają więc może ktoś by miał jak sporwadzić.
Jak tak to proszę pisać na e-maila: [email protected]
lub GG: 9935178
Bartek
No Pain No Gain
Krzysztof Piekarz
i mysle ze za granica tansze nie beda