SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

manygaa / dziennik - REEEDUKCJA

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6184

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1409
ale nadal przy splicie zostajesz czy cos nowego?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 649 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18020
split, split

dam dzis wypiske i bonus

Zmieniony przez - t0macha w dniu 2009-05-11 16:38:52
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1409
ja dziś lecę na żywioł, nie wypisywałem nic, ale czuje ze się dojade, potem zdam relacje :) zaraz pasza i o 18 30 na siłke

PS. W końcu doszedł pas ciekawe jak bedzie sie ćwiczyło

Zmieniony przez - manygaa w dniu 2009-05-11 16:58:27
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1409


PRZED TRENINGOWA PASZA :)
kurak
ryż
warzywa
sosik

Zmieniony przez - manygaa w dniu 2009-05-11 17:10:14
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1409
DZIEŃ 7 REDUKCJA

Dziś ogólnie jestem zadowolony z treningu, klata masakrycznie zmęczona tak że nie byłem z stanie dokończyć trica. W dzisiejszym treningu klaty zastosowałem regresje wg.krzycha666.Więc trening wyglądał tak:

WYCISKANIE SZTANGI NA ŁAWCE PŁASKIEJ
12X50KG(ROZ.)5X74KG,6X67,10X60,15X55KG
WYCISKANIE SZTANGI NA ŁAWCE SKOŚNEJ (+)
8X55KG,10X50KG,11X47KG,10X45KG
ROZPIĘTKI NA ŁAWCE PŁASKIEJ
10X11KG,10X11KG,10X11KG

WYCISKANIE SZTANGI NA ŁAWCE PŁASKIEJ WĄSKIM UCHWYTEM
8X50KG,8X50KG,6X50KG
UGINANIE PRZEDRAMION ZA GŁOWĘ ZE SZTANGĄ
10X23KG (I JUŻ NIE MIAŁEM SIŁY);(

PO TRENINGU TAKI SAM DYSTANS JAK WCZORAJ 18MIN

DIETA:
UTRZYMANA W 100%

DO MOMENTU GDY NIE ZOBACZYŁEM ZDJĘĆ KTÓRE ZROBIŁEM SOBIE PO TRENINGU BYŁO WSZYSTKO GIT, ALE TERAZ MAM ZAŁAMKE, WRZUCAM FOTE I OCEŃCIE BO MAM WRAŻENIE ŻE MAM JAKĄŚ WADĘ KRĘGOSŁUPA.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1409


1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1409


2
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 649 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18020
to krzywa spinka i wiszący kałdun, jak zrzucisz to bedzie mozna ocenic jest dobrze, jedziesz dalej!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1409
kurde juz mam jakieś schizy, na moje to mam jakiś krzywy, na każdych zdjęciach jest krzywo. Zwalam dalej i wtedy zobaczymy.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1409
DZIEŃ 8 REDUKCJA

Dziś dzień bez treningowy, biegałem 18 min i wydłużyłem trasę o jakieś 200 metrów, zawsze lepiej niż wcale :P

JUTRO CHYBA IDE DO ORTOPEDY BO NIECIEKAWIE TO WYGLĄDA.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co jest zle?

Następny temat

FBW na duuuuuużej redukcji

electro
Polecane artykuły