ale nadal przy splicie zostajesz czy cos nowego?
...
split, split
dam dzis wypiske i bonus
Zmieniony przez - t0macha w dniu 2009-05-11 16:38:52
dam dzis wypiske i bonus
Zmieniony przez - t0macha w dniu 2009-05-11 16:38:52
http://www.sfd.pl/t0macha/BLOG/zostać_hardkorem...-t495578.html
Mój blog treningowy 
...
ja dziś lecę na żywioł, nie wypisywałem nic, ale czuje ze się dojade, potem zdam relacje :) zaraz pasza i o 18 30 na siłke
PS. W końcu doszedł pas ciekawe jak bedzie sie ćwiczyło
Zmieniony przez - manygaa w dniu 2009-05-11 16:58:27
PS. W końcu doszedł pas ciekawe jak bedzie sie ćwiczyło
Zmieniony przez - manygaa w dniu 2009-05-11 16:58:27
...
...
DZIEŃ 7 REDUKCJA
Dziś ogólnie jestem zadowolony z treningu, klata masakrycznie zmęczona tak że nie byłem z stanie dokończyć trica. W dzisiejszym treningu klaty zastosowałem regresje wg.krzycha666.Więc trening wyglądał tak:
WYCISKANIE SZTANGI NA ŁAWCE PŁASKIEJ
12X50KG(ROZ.)5X74KG,6X67,10X60,15X55KG
WYCISKANIE SZTANGI NA ŁAWCE SKOŚNEJ (+)
8X55KG,10X50KG,11X47KG,10X45KG
ROZPIĘTKI NA ŁAWCE PŁASKIEJ
10X11KG,10X11KG,10X11KG
WYCISKANIE SZTANGI NA ŁAWCE PŁASKIEJ WĄSKIM UCHWYTEM
8X50KG,8X50KG,6X50KG
UGINANIE PRZEDRAMION ZA GŁOWĘ ZE SZTANGĄ
10X23KG (I JUŻ NIE MIAŁEM SIŁY);(
PO TRENINGU TAKI SAM DYSTANS JAK WCZORAJ 18MIN
DIETA:
UTRZYMANA W 100%
DO MOMENTU GDY NIE ZOBACZYŁEM ZDJĘĆ KTÓRE ZROBIŁEM SOBIE PO TRENINGU BYŁO WSZYSTKO GIT, ALE TERAZ MAM ZAŁAMKE, WRZUCAM FOTE I OCEŃCIE BO MAM WRAŻENIE ŻE MAM JAKĄŚ WADĘ KRĘGOSŁUPA.
Dziś ogólnie jestem zadowolony z treningu, klata masakrycznie zmęczona tak że nie byłem z stanie dokończyć trica. W dzisiejszym treningu klaty zastosowałem regresje wg.krzycha666.Więc trening wyglądał tak:
WYCISKANIE SZTANGI NA ŁAWCE PŁASKIEJ
12X50KG(ROZ.)5X74KG,6X67,10X60,15X55KG
WYCISKANIE SZTANGI NA ŁAWCE SKOŚNEJ (+)
8X55KG,10X50KG,11X47KG,10X45KG
ROZPIĘTKI NA ŁAWCE PŁASKIEJ
10X11KG,10X11KG,10X11KG
WYCISKANIE SZTANGI NA ŁAWCE PŁASKIEJ WĄSKIM UCHWYTEM
8X50KG,8X50KG,6X50KG
UGINANIE PRZEDRAMION ZA GŁOWĘ ZE SZTANGĄ
10X23KG (I JUŻ NIE MIAŁEM SIŁY);(
PO TRENINGU TAKI SAM DYSTANS JAK WCZORAJ 18MIN
DIETA:
UTRZYMANA W 100%
DO MOMENTU GDY NIE ZOBACZYŁEM ZDJĘĆ KTÓRE ZROBIŁEM SOBIE PO TRENINGU BYŁO WSZYSTKO GIT, ALE TERAZ MAM ZAŁAMKE, WRZUCAM FOTE I OCEŃCIE BO MAM WRAŻENIE ŻE MAM JAKĄŚ WADĘ KRĘGOSŁUPA.
...
to krzywa spinka i wiszący kałdun, jak zrzucisz to bedzie mozna ocenic
jest dobrze, jedziesz dalej!
jest dobrze, jedziesz dalej!http://www.sfd.pl/t0macha/BLOG/zostać_hardkorem...-t495578.html
Mój blog treningowy 
...
kurde juz mam jakieś schizy, na moje to mam jakiś krzywy, na każdych zdjęciach jest krzywo. Zwalam dalej i wtedy zobaczymy.
...
DZIEŃ 8 REDUKCJA
Dziś dzień bez treningowy, biegałem 18 min i wydłużyłem trasę o jakieś 200 metrów, zawsze lepiej niż wcale :P
JUTRO CHYBA IDE DO ORTOPEDY BO NIECIEKAWIE TO WYGLĄDA.
Dziś dzień bez treningowy, biegałem 18 min i wydłużyłem trasę o jakieś 200 metrów, zawsze lepiej niż wcale :P
JUTRO CHYBA IDE DO ORTOPEDY BO NIECIEKAWIE TO WYGLĄDA.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!


