SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Akademickie Mistrzostwa Śląśka w trójboju siłowym - Gliwice 2009

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 4476

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 490 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8926
24 maja odbędą się Akademickie Mistrzostwa Śląśka w trójboju siłowym w Gliwicach na hali OSiR Politechniki Śląskiej.
Niebawem wrzuce regulamin zawodów.

Deseo ser una bestia !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 490 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8926
mala galeria z dekoracji

http://img38.imageshack.us/gal.php?g=36358863.jpg

wieksza galeria

http://img34.imageshack.us/gal.php?g=csc0024.jpg

Zmieniony przez - pawel_kox w dniu 2009-05-31 22:52:47

Deseo ser una bestia !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 241 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5571
slaska po prostu czy gornego slaska?
z polibudy wroclawskiej mozna zawitac?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 305
To w końcu kiedy są te zawody? Bo na stronie http://www.azs.katowice.pl/ piszą, że zawody są 15 maja... Jakaś pewna data? Tak na 100% jest ktoś tego pewny? 15 czy 24 maj?? Dzięki za info.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 490 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8926
my sale mamy zarezerwowana na 24 ;] wiec pewnie jakas pomylka... tak samo wyciskanie podobno 6 a tam pisze 29....
a wroclaw zapraszamy :D

Deseo ser una bestia !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 241 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5571
no to wroclaw sie pewnie zjawi ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 363 Wiek 56 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 2493
Punktacja drużynowa po I edycji (06.12.2008)
1/ Politechnika Śląska Gliwice – 22 pkt.
2/ Uniwersytet Śląski Katowice – 16 pkt.
3/ AWF Katowice – 15 pkt.
4/ Politechnika Śląska Katowice – 15 pkt.
5/ WSPS Dąbrowa Górnicza – 5 pkt.
5/ WSB Dąbrowa Górnicza – 5 pkt.
7/ WSEiA Bytom – 5 pkt.
8/ Śląski Uniwersytet Medyczny – 3 pkt.

Klasyfikacja indywidualna po I edycji (06.12.2008) wg. Pkt. Wilks’a
1/ Robert Siciarek WSPS D.G. – 502,775 pkt.
2/ Bartosz Zaik AWF Katowice – 466,543 pkt.
3/ Rafał Zieliński WSB D.G. – 445,1187 pkt.
4/ Robert Sprutta Pol.Gl. – 444,296 pkt.
5/ Paweł Podmagórski Pol.Gl. – 434,384 pkt.
6/ Sebastian Kot AWF Katowice – 425,661 pkt.

Na podstawie wyników ze strony : http://www.azs.katowice.pl/component/option,com_frontpage/Itemid,1/limit,6/limitstart,18/

Zmieniony przez - RSPAKO w dniu 2009-05-07 14:45:18
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 490 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8926
zawody zgłosiliśmy do pzkfits wiec prawdopodobnie beda umieszczone w kalendarzu... wiec sedziowanie winno byc profesjonalne i pewnie kontrola antydopingowa heh

Deseo ser una bestia !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1
"RSPACO, pan Kot był 3, 440pkt a nie 6"
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 363 Wiek 56 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 2493
Wyniki, które podałem pochodzą ze strony AZS'u Katowice. Pretensje proszę więc wnosić do osoby, które je tam umieściła... http://www.azs.katowice.pl/content/category/8/47/86/ 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1
dobrze ja tylko informuje ze jest tam błąd
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 0
Blad jest w wadze i w roczniku :D. Wazylem 90,01 a nie 96,8 i stad wyszedl taki Wilk's:). Mam nadzieje, ze wszystko bedzie zweryfikowane na miejscu zawodow.

Pozdro
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

10 tygodniowy plan wyciskania leżąć

Następny temat

zawody w Kobyłce

electro
Polecane artykuły