SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

PROŚBA,MOŻECIE MI DORADZIĆ!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 977

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez BPL-G z działu Suplementacja - NASZE TESTY i promocja.
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42
Czy warto zaiwestować na ten suplement firmy MUSCLETECH Anabolic Halo???I co do tego by można było wziąść?
Co sądzicie o suplementach firmy ACTIVLAB
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41521
zamiast HALO, wolalbym Anabolic Window, Golden Finish, Torrent,Xtend. produkty activlab sa jak najbardziej ok.

Zmieniony przez - SirLolek w dniu 2009-04-15 11:21:22

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
także pump expres olimpa znaczniej ciekawiej wypada
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42
SirLolek
A jakich sa firm te suplementy Anabolic Window,Golden Finish,Torrent,Xtend też MUSCLETECHA?
Pozdro serdeczne dla Ciebie kolego
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41521
anabolic window-nutrabolics, golden finish-controlled labs, torrent-universal, xtend-scivation.

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19717
.spozniony

Zmieniony przez - mlodyW w dniu 2009-04-15 13:27:31
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42
SirLolek
Wielkie dzieki kolego i serdeczne pozdro dla Ciebie,miłego dnia życze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42
SirLolek
A jakie jeszcze byś polecił dobre suplementy,które mają dobrego kopa,chce zrobić suchą mase mięśniową,niechce sie zalać tłuszczem.
Pozdro dla Ciebie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41521
wklej wypelniona ankiete dzialu, bo nic o Tobie nie wiem, ani nie mam zadnych ukladow na wrozka.pl

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OLIMP BCAA MEGA CAPS czym zastapic?

Następny temat

Cell Pump, a mono

electro
Polecane artykuły