W sumie nie wiadomo czy Kuba będzie zdrowy i w jakiej będzie formie po kontuzji.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN

...
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
a Trałka za to jest international level ,zreszta to taki żart z Frankowskim chociaz znając Leo to może go powołac Ebi za dużo goli tez nie strzela w angli hehh

Najlepszy strzelec ekstraklasy w 44. minucie zderzył się w polu karnym z interweniującym bramkarzem bełchatowian, Łukaszem Sapelą. Brożek upadając na murawę niefortunnie stanął na lewą nogę. Jego kolano wygięło się w sposób nienaturalny.

Brożek na noszach opuścił plac gry. W jego miejsce w drugiej połowie wszedł Beto. W 70. minucie meczu GKS z Wisłą Brożek powrócił na ławkę rezerwowych gości.
Po spotkaniu trener mistrzów Polski, Maciej Skorża, powiedział, że jego podopieczny doznał skręcenia stawu kolanowego. - Dopiero po badaniach będziemy wiedzieć, jak długa przerwa go czeka - powiedział. Pierwsze badania mają być przeprowadzone jeszcze w sobotę późnym wieczorem.

Zmieniony przez - siwy__00 w dniu 2009-03-14 21:33:47
...
Powiedzmy sobie szczerze, fatalnie to wyglądało i nie ma szans żeby Brożek zagrał w tych najbliższych meczach. Oby kontuzja nie wyłaczyła go z gry na długie miesiące.

...
" Radosny dzień, Brożek spada w cień"

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
u Brozka niestety ale najprawdopodobniej jakbym mial szacowac to koniec tego sezonu
wyglada na uszkodzone ( raczej zerwane) wiezadlo poboczne strzalkowe
...
Specjalista
wstępne prognozy mówią że nie zagra miesiąc, jak będzie na prawdę to się okaże. w kadrze na pewno teraz nie zagra. tylko kto za niego ?

oby nie Rasiak

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
W związku z kontuzją jakiej doznał Paweł Brożek, napastnik Wisły Kraków, podczas sobotniego meczu (GKS Bełchatów – Wisła Kraków 0:0), Leo Beenhakker,. selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski, na mecze eliminacji MŚ z Irlandią Płn. i San Marino powołał zawodnika Anorthosis Famagusta Łukasza Sosina.

Łukasz Sosin wcześniej znajdował się na liście zawodników rezerwowych.