SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Spalacz a nadciśnienie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4700

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 122
Witam

Zacznę od tego że stosuję dietę opierającą się na zdrowym żywieniu, dodatkowo 3 razy w tygodniu siłownia i 2x basen. Mam do zrzucenia około 10kg.

Byłem dziś w sklepie w Krakowie i pytałem o spalacz tkanki tłuszczowej, koleś polecił mi Cutting Edge, co sądzicie o tym produkcie?

Dodam że mam lekkie nadciśnienie i dlatego nie chciałbym ryzykować z jakimiś hardcorowymi spalaczami ;)

Co ewentualnie innego możecie polecić?

Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 914 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5938
do autora- skoro masz nadciśnienie musisz unikać suplementów na bazie guarany i kofeiny, gdyż one jeszcze podwyższają ciśnienie tętnicze.
Polecam Super cuts 3 z Universala lub fat transporter z treca. Naprawdę warto
Pozdr
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709974
słabiutki spalacz ,bez termogeników co w Twoim wypadku wypada na +
co to za dieta którą stosujesz?

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 122
Mam 22 lata, 178cm wzrostu, 88kg wagi.

Jem 4,5 posiłków dziennie. Nie jadam potraw smażonych tylko gotowane. Nie jadam białego pieczywa, oraz słodyczy. Ogólnie staram się jeść jabłka i owoce wtedy gdy chce mi się jeść między posiłkami.

Nie mam ułożonej dokładnie diety, ale staram się nie przekraczać 1700kcal dziennie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 55031
W takim momencie z thermogenikami bym uważał. Opieraj się na fat burnerach.

Czyli

zielona herbata, cholina i inozytol (lecytyna), omega-3, CLA, l-karnityna przed wysiłekim

to są środki, które możesz spokojnie testować.

Zmieniony przez - MolderDist w dniu 2009-03-10 15:53:51
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
szukaj takich produktów które w swoim składzie zawierają jak najmniej kofeiny
trudno mi przypomnieć sobie nazwy bo nie jestem w temacie redukcji
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709974
najpierw zanim zabierzesz się za suple
proponuję odwiedzić dział odżywianie i tam ułożyć sobie dietę redukcyjną
bez diety nie warto bawić się w spalacze
pamiętaj również o treningu aerobowym

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 122
MolderDist a mógłbyś mi podać jakieś linki do tabletek l-karnityny z allegro albo sklepu sfd ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
a tak ciężko poszukać?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 55031
Wejdż na sklep u góry strony to Cię automatycznie tam przekieruje. Wiem, że Fitmax ma dobre l-karnityny to szukaj właśnie u tej firmy.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 122
Nie ciężko ale nie wiem z której firmy będzie dobra ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 122
Ta L-karnityna z Fitmaxa zawiera kofeinę a przy moim nadciśnieniu nie wiem czy się nada?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kończy się super pump250 co dalej.

Następny temat

Białko - opitum pro 90

electro
Polecane artykuły