Witam
Zacznę od tego że stosuję dietę opierającą się na zdrowym żywieniu, dodatkowo 3 razy w tygodniu siłownia i 2x basen. Mam do zrzucenia około 10kg.
Byłem dziś w sklepie w Krakowie i pytałem o spalacz tkanki tłuszczowej, koleś polecił mi Cutting Edge, co sądzicie o tym produkcie?
Dodam że mam lekkie nadciśnienie i dlatego nie chciałbym ryzykować z jakimiś hardcorowymi spalaczami ;)
Co ewentualnie innego możecie polecić?
Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam
Zacznę od tego że stosuję dietę opierającą się na zdrowym żywieniu, dodatkowo 3 razy w tygodniu siłownia i 2x basen. Mam do zrzucenia około 10kg.
Byłem dziś w sklepie w Krakowie i pytałem o spalacz tkanki tłuszczowej, koleś polecił mi Cutting Edge, co sądzicie o tym produkcie?
Dodam że mam lekkie nadciśnienie i dlatego nie chciałbym ryzykować z jakimiś hardcorowymi spalaczami ;)
Co ewentualnie innego możecie polecić?
Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam
Krzysztof Piekarz