witam od 1,5 tyg boli mnie prawy bark,biceps moze troche tez,chyba akton boczny.boli bardzo dziwnie bo raczej nie jak cwicze,tylko w nocy jak chce spac,no i jak nie rozgrzana jest reka,pryz wykonywaniu delikatnych ruchow,np.wkladaniu reki do kieszeniu.
co doradzacie,czy przerwac treningi?
probowalem bandaza masci rozgrzewajacych plastra rozgrzewajacego nie wiele pomaga
co doradzacie,czy przerwac treningi?
probowalem bandaza masci rozgrzewajacych plastra rozgrzewajacego nie wiele pomaga
Krzysztof Piekarz