witam chcialem zapytac czy nie robie bledu biegajac w dni treningowe. wyglada to tak: od 16 do ok 18 na silowni i wieczorem kolo 21 jakies bieganie po okolicy...
czy moze to w jakis sposob zaszkodzic postepom z silowni... czy w tym przypadku nie bede robic zadnych... jak to wyglada... dzieki za odpowiedz.
czy moze to w jakis sposob zaszkodzic postepom z silowni... czy w tym przypadku nie bede robic zadnych... jak to wyglada... dzieki za odpowiedz.
Krzysztof Piekarz