SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Wyrostek a odżywki

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4702
Jestem 2 tygodnie po operacji(Wyrostek)Po miesiacu zaczne powoli cwiczyc.

Kiedy bede mógł pić "Gainera" i brać Nitrobolon 2? Ogolonie odżywki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21060 Napisanych postów 71746 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 577368
Bardziej sie martw czy juz po 1 mies mozesz cwiczyc niz dolozyb suple.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 453
Mialem wyrostek, lepiej poczekaj przynajmniej z 2 miechy moze nawet wiecej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4702
Czuje sie bardzo dobrze,lekarz powiedzal ze szybko wracam do zdrowia chodzi mi tu o lekkie ciezary.

A z tego co wiem to chyba po 3 miesiacach można wrocic do ciezkich treningów Ale jak to jest z tymi odżywkami
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 830
Odczekaj lepiej jeszcze jakiś czas,a i zapytaj lekarza co o tym sądzi. Ja myślę, że trening powinieneś wdrażać stopniowo po okresie 2-3 miesięcy ostrożnie podchodząc do ćwiczeń mięśni tłoczni brzusznej z uwagi na świeże blizny pooperacyjne. O odżywkach na razie zapomnij, bo większość wzmacnia siłę. Stosując je w tak krótkim odstępie po operacji poczujesz się "pewny" i możesz zrobić sobie krzywdę.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4702
To narazie po miesiacu zaczne powoli cwiczyc z małym obciażeniem a do odżywek wroce za 3 miesiace i do trenowania brzucha też
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 210 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8750
może to indywidualna sprawa, ale lepiej uważaj

mój wyrostek rozwalił sie konkretnie, bo za późno w ogóle znalazłam sie w szpitalu, więc może to był powód wielu dolegliwości
miałam zwolnienie z wfu na 2mc, wystarczyło że już wcześniej zrobiłam np. brzuszki i na następny dzień konkretny ból sie odzywał (nie typowy dla zakwasów), tak samo po syfnym żarciu typu czipsy, ale odstawiłam g*wno po tym, chyba jedyny plus

Zmieniony przez - germaine w dniu 2009-02-09 21:26:08
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4702
I ostatnia sprawa

Wyczuwam pod blizną tak jakby pręt takie grudki,słyszałrm ze to mogą byc szwy.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4702
BUUMP

Wie ktoś coś o tych grudkach ? (twarde pod blizną)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Włóknienie płuc

Następny temat

Wzrost po 19 roku życia (Informacje do Statystyk)

electro
Polecane artykuły