Jestem 2 tygodnie po operacji(Wyrostek)Po miesiacu zaczne powoli cwiczyc.
Kiedy bede mógł pić "Gainera" i brać Nitrobolon 2? Ogolonie odżywki.
Kiedy bede mógł pić "Gainera" i brać Nitrobolon 2? Ogolonie odżywki.
Ilość wyświetleń tematu: 1747
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
doping & zdrowie
chodzi mi tu o lekkie ciezary.
Ale jak to jest z tymi odżywkami

a do odżywek wroce za 3 miesiace i do trenowania brzucha też
takie grudki,słyszałrm ze to mogą byc szwy.Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły