SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to wyrostek?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2437

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 586
Czesc, zastanwiam sie czy moze to byc wyrostek. Podam swoje objawy:
- bol zaczal sie 2 tyg temu po powrocie z wycieczki rowerowej (bolala lewa dolna strona takim bolem paralizujacym , jednak po nocy przeszlo) , potem znowu psozedlem na rower i to samo
-zaczelo mnie bolec z prawej strony z j akies 5 dni temu, najpierw bolala mnie podbrzusze(pod samymi zebrami), pozniej na srodku(prawej strony) i srodku brzucha, a teraz pobolewa w prawym dole i troche nad pempkiem z prawej strony, jednak bol jest mi ciezko zlokalizowac(czy to troche nad pempkiem z prawej czy nizej) raczej na prawo od pempka jak patrzac sam na swoj brzuch z pozycji siedzacej.
- nie mam problemow z potrzebami fizjologicznymi
- nie mam wstretu do jedzenia
- jak leze to boli mnie troche mniej

Czy to jest wyrostek czy moze raczej watroba? Polecacie mi isc z tym do lekarza rodzinnego?
Z gory dzieki. Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699679
jak podnosisz nogę to ból się nasila?
czy jak dotykasz z prawej strony,odczuwasz ból z lewej?
czy gdy naciskasz dłonią bolące miejsce ,to podczas zwalniania ucisku dłoni ból się nasila???
tak czy inaczej lekarz wskazany-bo dwa tygodnie to już nie mało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 586
ad.1Jak pdonsoze jedna noge do swiecy to bol moze sie nasila o jakies 10 procent, nie wiecej.

ad.2 Nie odczuwam bolu z lewej

ad.3 Bol sie moze nasila ale nie bardzo z jakies gora 20 procent. Takze to chyba w granicach normy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699679
musisz i tak udać się do lekarza
ostatnio spotkałem się z podobnym przypadkiem
dziewczyna męczyła się kilka tygodni,podejrzewali wyrostek,lecz badania morfologia i mocz nie wskazywały na to -więc ją odsyłali
w końcu trafiła do odpowiedniego lekarza
okazał się wyrostek i dodatkowo zapalenie węzłów chłonnych krezki jelita cienkiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 586
Najpierw sie idzie do lekarza rodzinnego i on mnie gdzies skieruje , zgadza sie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699679
tak
jak jest kumaty to od razu na oddział szpitala
tam Ci robią badania i w zależności kroją lub dają kopa w dupę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 586
Czyli jak pojde na te badania to mam nie brac zadnych pizam, ani nic, nie poloza mnei od razu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699679
no co Ty,jak co to dostaniesz skierowanie
więc będziesz miał czas na powrót do domu i spakowanie potrzebnych przedmiotów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 586
Chodzi mi o to, ze jak pojde na te badania od razu z rodzinnego : To czy mam zajechac do domu i wziac jakas torbe z najptotrzebniejszymi rzeczami, czy zrobia mi badanie( ktore powie, ze trzeba ciac) to czy wtedy moge jechac po rzeczy, czy juz kroja od razu.
Bo mysle, ze jak na same badania to mnei tam nie poloza od razu tylko bede czekal na pietrze 0 (bo tam sa gabinety i te usg) pod drzwiami od usg.
Zastanawia mnie jescze czy nie mam zadnego tasiemca czy cos, na fakcie przeczytalem artykul kilka minut temu, i moze by sie zgadzalo , ze cos od miesa wolowego- bo jadlem go oj duzo, duzo , jak bylem w anglii ze 4 tyg temu.
Zmieniony przez - szymon627 w dniu 2010-07-22 09:19:09

Zmieniony przez - szymon627 w dniu 2010-07-22 09:22:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 586
Bylem u rodzinnego i jutro z rana mam badanie krwi, i wyslali mnie zebym sie zapisal na usg- udalo mi sie usg umowic na 29 lipca. I stamtad mnie jescze wyslali do jakiejs poradni chirurgicznej przy szpitalu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 586
Bylem u lekarza i wydaje mi sie , ze wzial mnie za hipochondryka... Doszla jescze biegunka, coraz czesciej dostaje takiej jakby kolki w lewej dolnej czesci brzucha tak okolo na lini majtek, zdarzalo mi sie to wczesniej ale teraz coraz czesciej, ogolnie boli mnie caly brzuch , nad pepkiem , i dosc czesto prawa gorna czesc brzucha troche pod zebrami, nie odczuwam o duzo wiekszego bolu w tych punktah: lanza, mcburney-a, teraz najbardziej bol odczuwam nad pepkiem, chociaz jest to dosc czesto zmienne. Moze to nie wyrostek tylko jakis inny syf, mieliscie cos podobnego?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Naciągniete więzadła

Następny temat

ubity czy moze cos innego?

WHEY premium