SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

6oxo - co właściwie po odstawieniu??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1448

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 82
Witam, to mój pierwszy post, wcześniej dużo czytałem forum. Ciekawi mnie 6oxo i zastanawiam się nad zakupem. Cel - "ubicie" po ewentualnym cyklu na masę (kreatyny, aminokwasy, białka i takie tam lajciki... nie stosuję PH i wyżej). Jednak nie znalazłem na forum odpowiedzi na pytanie co właściwie dzieje się po odstawieniu tego preparatu? Czy od razu nabierasz wody, czy ubicie się zmniejsza, czy efekt wycięcia pozostaje na jakiś czas czy od razu spada, co wreszcie dzieje się z poziomem TT? Naturalna obrona organizmu, po blokowaniu procesów aromatazy, aby doprowadzić do stanu równowagi powinna w efekcie doprowadzić do wzorstu tych procesów po odstawieniu? Czy po odstawieniu może być sytuacja gdzie stosunek TT do estrogenu odwraca się na niekorzyść TT? Czy ktoś ma takie doświadczenia?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 22471 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101363
wiek staz?

cokolkwiek?

ankieta dzialu
regulamin
posty podwieszone

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 82
No nie wiedziałem, że będą potrzebne...ok,
wiek 34 lata, staż ćwiczę po kilka lat z przerwami już od szkoły średniej, obecnie ćwiczę regularnie od 2 lat. Ćwiczę cyklicznie i tej zimy miałem długi cykl w tlenie (wytrzymałość, kardio) tym bardziej, że miałem przesyt przerzucania kilogramów... Od lutego mam zaplanowaną masę, po tym chciałem ją "ubić"...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 82
W tlenie ćwiczę od połowy października. Moja waga przez ten czas spadła z 98 kg do 88 przy wzroście 190 cm.
Raczej ektomorfik.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
w czasie cyklu 6oxo mzb
po takze
1-2 tyg przed zakończeniem tribulon 2x2 przez 6tyg
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROŚBA O ROZPISANIE DAWKOWANIA

Następny temat

Bialko > Protein

electro
Polecane artykuły