SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Zakładanie tematu- ikonka aparatu .. ?

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1959

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 187 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32864
Witam moze glupie pyatanie zadam ale szukalem czegos na ten temat i nie umialem znalezc . Chodzi mi o to ze jak np zakladam temat to chcialbym tez dolozyc ta ikonke aparatu tylko jak to sie robi? pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1515 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 58084
ikonka aparatu to jesli sie nie myle jest to znak ze w temacie znajduje sie jakies zdjęcie.

pzdr.

Członek <<< SHOTTAS Team >>>


Są Rozstępy, Są Postępy:)....

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 187 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32864
no wlasnie o to mi chodzi. Bo ja zakladam temat, wrzucam fote a aparatu nie ma. Mi sie wydaje ze wlasnie zakladajacy temat moze dac ten aparacik tylko jak ?> pozder
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1515 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 58084
moze jest tez roznica jesli wrzuca sie zdjecie odrazu przez sfd czyli przegladasz dysk i wrzucach jak piszesz lub jak fotka z netu.

pzdr.

wez w tym temacie wrzuc jakies zdjecie i sprawdz czy z fotka z netu zrobi sie ten "aparat" jesli nei to probuj z przegladaj

pzdr.

Członek <<< SHOTTAS Team >>>


Są Rozstępy, Są Postępy:)....

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1437 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 34582


msisz wrzucic fotke z kompa

"yyyyyyyyy poprosze 4 pudelka ryzu, takiego no wie pani na mase bo ja na silowni cwicze..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 223 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 544
podnoszę temat, bo mam ten sam problem, dodałam fotki i ikonka aparatu się nie pojawia. Foty są z dysku. Jak to zrobić i jak umieścić obok nazwy bloga opis, że fotki są na stronie tej i tej
...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
nazwe moge ci zmienic tylko musisz podac mi jaka chcesz, bo najlatwiej mi po prostu wkleic.
A ikonka powinna sie pojawic sama.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 223 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 544
Obli ----- nazwę chcę tą samą, tylko widzę że u niektórych pojawiają się wpisy obok nazwy mniejszą czcionką. Chciałam wpisać, że fotki są na str 10,jako "komunikat" widziałam, że kilka osób ma takie odnośniki... A ikonki nie ma buuuuu
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prośba o usunięci mojego tematu :)

Następny temat

Skróty

electro
Polecane artykuły