Witam. Chciałbym poznać wasze zdanie o tym worku http://www.allegro.pl/item521920759_worek_bokserski_180_45_sprzedano_1000_hit_allegro.html
Jest on w dobrej cenie. Na aukcji jest dobrze przedstawiony, ale pewnie jest trochę ściem. Ale obserwuje go od jakiegoś czasu i nawet ładnie schodzi. No i ma gwarancje na rok.
Może ktoś posiada taki worek i mógłby coś o nim napisać.
Jest on w dobrej cenie. Na aukcji jest dobrze przedstawiony, ale pewnie jest trochę ściem. Ale obserwuje go od jakiegoś czasu i nawet ładnie schodzi. No i ma gwarancje na rok.
Może ktoś posiada taki worek i mógłby coś o nim napisać.
Krzysztof Piekarz