SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co myślicie o ....

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1533

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1698
Z początkiem września zamierzam uczęszczać na treningi BJJ . Nie mam zbyt dużego doświadczenia więc nawet jakbym zobaczył trening nie umiałbym stwierdzić czy zajęcia prowadzone są na wysokim poziomie. Daltego postarałęm sie o dorobine informacjo o trenerze. No więc wiem że ma 1 dan w JJ i zajmował sie kiedyś Judo. Od niego samego wiem ,że od 4 lat uczęszcz na seminaria i uczy sie BJJ.

Zastanawia mnie czy Jego staż jest wystarczający i czy nie będe czasem uczony JJ i Judo pod nazwą BJJ. Ci z was którzy chodzą na BJJ wiedzą najlepiej ile można przysowić w ciągu 4lat i jak dużego BJJ ma wspólnego z tymi stylami.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
ciężko byłoby w Polsce znaleźć trenera o dłuższym stażu )

techniki w bjj, judo czy jj sa te same ( różnią sie co najwyżej nazwą - no i w judo jest ich najmniej), zupełnie inna jest taktyka oraz cele walki. nie widzę powaodu dla którego powyższy trener miałby byc do bani. Napisz jak się nazywa to może którys z forumowiczów ano go osobiście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Powiem ci że w tradycyjnym jj jest jedna niepotrzebna rzecz a mianowicie ich beznadziejna stójka. Ostatnio walczyłem z takim kolesiem na treningu i trzymał garde jak jakiś bruce lee z czego nie musiałem się nawe wysilać bo lewa ręka była tak wysunieta do przodu że nie musiałem sie obawiać gdyż uderzenie z tej pozycji nie miało żadnej siły. W parterze jednak nie widać większej różnicy i jak masz możliwość to czemu nie zapiszesz się na BJJ( w koncu się ten trener gdzies go uczy)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1698
Właśnie mam zamiar uczyć sie BJJ, a coś jeszcze o tym człowieku:uczył sie teakwondo oraz Oyama Karate ( to od niedawna) a nazwya sie Piotr Firlej.

Jeszcze jedno, co dla mnie oznacza zdanie : "Do końca tego roku przystępujemy do Poznańskiego klubu "Cyklon" który jako pierwszy w Polsce będzie legalnie zarejestrowanym klubem BJJ,LL,MT i SW". Zaznaczam że to nie jest zagadka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Cyklon legalnie zarejestrowanym klubem...

hmmm, nie wiem jak to rozumieć. Są starsze kluby działające "legalnie" , i od BJJ, i od MT, i od LL.
Moim zdnaiem chodzi o jakieś biurokracyjne szczegóły.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86829
Hehe - "legalnie zarejestrowany klub" - stek marketingowych bzdur. Nie ma czegoś takiego jak legalne i nielegalne kluby. Uczy kto chce i może - ludzie płacą - proste.

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1692 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14199
Atakuj smialo. Raczej watpie, zeby ktos kto zajmowal sie tez judo uczyl jakis przestarzalych bzdur. Jak ci sie nie spodoba-najwyzej zrezygnujesz

Pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ochraniacz na szczęke

Następny temat

co na początek bjj

WHEY premium