Przeglądając forum nie mogłem znaleść nic o siłowni na Monte Cassino 24, aktualnie tam chodzę ale zamierzam zmienić, bo trochę szkoda mi kasy 16wejść-144zł.
Czytałem trochę o Buldi'm i z tego co wyczytałem to wydaję się extra. Forma trochę gorzej wypadła.
Ale mam pytanie: Był ktoś na tych siłowniach? Która według was jest najlepsza? I na którą zmienić na formę czy buldi?
Czytałem trochę o Buldi'm i z tego co wyczytałem to wydaję się extra. Forma trochę gorzej wypadła.
Ale mam pytanie: Był ktoś na tych siłowniach? Która według was jest najlepsza? I na którą zmienić na formę czy buldi?
Krzysztof Piekarz
