SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Budowanie masy....proszę o porady

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2064

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 914 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5938
bez diety będzie Ci ciężko przybrać na masie ale decyzja należy do Ciebie.
Skoro miałes już dwa cylke na kreatynie to warto teraz zainwestować w stack kreatynowy. Moją propozycją jest Nitrobolon II i do tego mass xxl w przypadku braków w diecie.
pozdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 914 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5938
bez diety będzie Ci ciężko przybrać na masie ale decyzja należy do Ciebie.
Skoro miałeś już dwa cykle na kreatynie to warto teraz zainwestować w stack kreatynowy. Moją propozycją jest Nitrobolon II i do tego mass xxl w przypadku braków w diecie.
pozdr
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak Brac co Kupic?

Następny temat

mass xxl i tcm z olimpu

electro
Polecane artykuły