bez diety będzie Ci ciężko przybrać na masie ale decyzja należy do Ciebie.
Skoro miałes już dwa cylke na kreatynie to warto teraz zainwestować w stack kreatynowy. Moją propozycją jest Nitrobolon II i do tego mass xxl w przypadku braków w diecie.
pozdr
Skoro miałes już dwa cylke na kreatynie to warto teraz zainwestować w stack kreatynowy. Moją propozycją jest Nitrobolon II i do tego mass xxl w przypadku braków w diecie.
pozdr