Witam,
mam problem dotyczący bólu jaki odczuwam w dolnej części pleców, okolica lędźwiowa po bokach kręgosłupa. Nie widzę tam nic innego oprócz nerek. Ból jest sprzężony z ilością białka w mojej diecie. Przed przerwą wakacyjną po pewnym czasie spożywania białka w ilości nieprzekraczającej 2g/kg mc zacząłem odczuwać lekkie kłucie kilka razy dziennie. Po wakacjach kiedy wróciłem na dietę ból znowu się pojawił i to stosunkowo szybko. Białko z odżywki stanowi 1/4 całego białka jakie jem w ciągu dnia. Odżywki sprzed i po wakacjach są różnych (dobrych) firm. Problemów z oddawaniem moczu nie ma, tenże też się nie pieni. Dietę sprawdzał mi lekarz, który jest specjalistą w dziedzinie dietetyki. Będąc na diecie robiłem badanie moczu i zawartość białka nie przekracza normy. Możecie jakoś pomóc? Mieliście podobne problemy?
mam problem dotyczący bólu jaki odczuwam w dolnej części pleców, okolica lędźwiowa po bokach kręgosłupa. Nie widzę tam nic innego oprócz nerek. Ból jest sprzężony z ilością białka w mojej diecie. Przed przerwą wakacyjną po pewnym czasie spożywania białka w ilości nieprzekraczającej 2g/kg mc zacząłem odczuwać lekkie kłucie kilka razy dziennie. Po wakacjach kiedy wróciłem na dietę ból znowu się pojawił i to stosunkowo szybko. Białko z odżywki stanowi 1/4 całego białka jakie jem w ciągu dnia. Odżywki sprzed i po wakacjach są różnych (dobrych) firm. Problemów z oddawaniem moczu nie ma, tenże też się nie pieni. Dietę sprawdzał mi lekarz, który jest specjalistą w dziedzinie dietetyki. Będąc na diecie robiłem badanie moczu i zawartość białka nie przekracza normy. Możecie jakoś pomóc? Mieliście podobne problemy?
W zdrowym ciele zdrowe cielę
http://www.sfd.pl/temat328581/
Krzysztof Piekarz
sam tak mailem i okazalo sie ze to kregoslup