SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Vitamin-Shop Glucosamine+MSM

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1462

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 473
Witajcie!

Co sądzicie o wzmocnieniu stawów glukozaminą w połączeniu z MSM? Np. Vitamin-Shop Glucosamine+MSM?

pozdrawiam!

Zmieniony przez - patryk86 w dniu 2008-10-28 16:43:06
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 914 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5938
polecam produkt gdyż ma w składzie odpowiednie normy dzienne. Dawkowanie 3 kap/dzień
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 473
Dzięki wielkie

Zaraz zakupuje na allegro, bo nawet widziałem że dobre ceny są i tanią wysyłkę mają
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 473
Stosuje regularnie produkt. Narazie zaobserwowałem zmniejszeni bólu stawów podczas dnia. Oczekuję jeszcze rozwiązania mojego problemu związanego z bólem podczas ćwiczeń. Za jakiś czas napiszę czy preparat mi na to pomógł.

pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52544
Bol stawow podczas cwiczen, jest glownie spowodowany zla rozgrzewka, ot cala prawda. Przed treningiem, poswiec 10-15 min na pozadna rozgrzewke, a wierz mi ze trening o wiele lepszy bedzie. Po treningu-rozciaganie.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 473
Oczywiście poprzedzam trening rozgrzewką, a kończe rozciąganiem. Natomiast gdy np. biegam po twardym terenie (beton) to odczuwam bóle w kolanach i kostkach. Utrzymuje się on później nawet przez kilka dni. Podczas biegania po miękkim terenie, np. po lesie, problem taki niewystępuje. Podobny ból odczuwam podczas niektórych ćwiczeń na siłowni.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wazne pytanie :)

Następny temat

Jak to brac?

Shoty
Polecane artykuły