to co się dzieje w zabrzu zapawa już o KPiny !! Górnik staję się murowanym kandydatem do spadku a ratunku nie widać z nikąd
Seria ostatnich pięciu meczy przynosi 1 Pkt
Górnik Zabrze - GKS Bełchatów 2:3
Odra Wodzisław Śląski - Górnik Zabrze 0:0
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 1:0
Górnik Zabrze - Cracovia 0:2
Polonia Warszawa - Górnik Zabrze 2:0
Następny mecz na Bełchatowie nie wróży także większej zmiany
Przyjmując że Górnik w co nie wątpie przegra w bełchatowie a cracovia uczknie chociaz pkt w meczu u siebie, Górnik miast walczyć o miejsca w europejskich pucharach zamknie ligową tabele na okres zimowy. Przed sezonem sam śmiałem się po co w lidze taki klub jak polonia bytom w obecnej chwili polonia zobyła dwa razy więcej punktów od Górnika beniaminek z Gliwic ma 6 pkt więcej od zabrzan. Trener kasperczak po ostatnim meczu z polonią stwierdzil iz zabrzanom brakuje doświadczenia. Czy polonia bądz piast a nawet ŁKS mają więcej doswiadczonych piłkarzy niż Górnik.
Co się dzieje kiedy Górnik się obudzi nie wie nikt z nas jednak każdy pamięta iż przed sezonem to Górnik miał rządzić na Śląsku
Tymczaem jesteśmy najgorsi nie tylko na śląsku
8. Ruch Chorzów 15 10:14 19
9. Polonia Bytom 15 20:23 18
12. Odra Wodzisław 15 13:18 17
13. Piast Gliwice (b)15 8:14 15
16. Górnik Zabrze 15 7:21 9
ale i w całej lidze kiedy zakończy się męczarnia zabrskich kibiców tego nie wie nikt z nas ;/
